Roeselaarse Inter Club Kaarting   

 

 

   Home

   Competitie

   Individueel

   Wedstrijden

   Berichten

   Bestuur

   Sponsors

   Reglement

   Lokalenlijst

   Kapiteins

   Formulieren

   Duo's

   Historiek

   Financieel

   Open Duo's

 

Mail ons

Reglement open kampioenschap van Roeselare voor duo's

* Men kan inschrijven vanaf 01/03/2024 en betaalt daarbij het inleggeld van 30 per duo,

  storten kan op rekeningnummer BE42 9734 1471 5854. Bij inschrijven vermelden:

  namen duo-koppel en van een van de spelers het gsm-nummer. Sms ter bevestiging.

  Er worden maximaal 64 duo's toegelaten. Schrijf tijdig in.

* Tornooi gaat dit jaar door in zaal Don Bosco, Gravenstraat 14, Roeselare

* Het inleggeld is tevens het prijzengeld, (1920 ), indien compleet.

* De loting gebeurt twee weken voor het tornooi in het hoofdlokaal de Bolle op 07/06/24

   om 19.30 h. en wordt daarna gepubliceerd op onze website.

* Men kan zich komen aanmelden aan de inschrijvingstafel de dag zelf vanaf 9.00 uur.

* Men begint pas met kaarten wanneer het startsein wordt gegeven nl. om

   10 uur, 11 uur, 12 uur, 14 uur, 15 uur, 16 uur, 17 uur en 18 uur.

* Men speelt in 16 poules van 4 duo's. Elk duo speelt in de poulefase tegen elkaar.

   De winnaars en tweedes van iedere poule plaatsten zich voor de 1/16 finales van de grote beker.

   De derdes en vierdes van iedere poule spelen verder de 1/16 finale van de kleine beker.

* Vanaf de 1/16 finales wordt er gewerkt met rechtstreekse uitschakeling

* De eerst-gelote speler begint met delen en vult ook het wedstrijdblad in.

   Een van de verliezers van de partij dient het wedstrijdblad in.

* Men deelt elk viermaal (16 delen in totaal).

* Verder wordt het reglement van de R.I.C.K. toegepast.

Het te verdelen prijzengeld voor dit Kampioenschap,(indien compleet)

GROTE BEKER

* Verliezers 1/16 finales (16 duo's 20 )     =             320

* Verliezers 1/8 finales ( 8 duo's 30 )        =             240

* Verliezers 1/4 finales ( 4 duo's 50 )        =             200

* Verliezers 1/2 finales ( 2 duo's 70 )        =             140

* Verliezers finale ( 1 duo 100 )                =             100

* Winnaars (1 duo 150 ) + trofees              =         + 220

                                                                                     1220

KLEINE BEKER

* Verliezers 1/16 finales (16 duo's 10 )      =            160

* Verliezers 1/8 finales ( 8 duo's 20 )         =            160

* Verliezers 1/4 finales ( 4 duo's 30 )         =            120

* Verliezers 1/2 finales ' 2 duo's 40 )          =              80

* Verliezers finale ( 1 duo 50 )                   =              50

* Winnaars ( 1 duo 75 ) + trofees               =          +130

                                                                                       700

TOTAAL UIT TE GEVEN PRIJZENGELD          1920

 

* INGESCHREVEN DUO'S OPEN KAMPIOENSCHAP VAN ROESELARE Datum van inschrijving
1 Dewulf D. - Lefevre 01/03/2024
2 Flederick W. - Quintens C. 01/03/2024
3 Ceenaeme G. - Dejonckheere H. 01/03/2024
4 Capelle C. - De Roo P. 02/03/2024
5 Cailliez N. - Claeys I. 02/03/2024
6 Goethals M. - Maelegheer F. 02/03/2024
7 Deseure E. - Vangeenberghe L. 02/03/2024
8 Demets V. - Lobbestael G. 04/03/2024
9 Declercq E. - Huyhge C. 04/03/2024
10 Terryn E. - Vancoillie M. 04/03/2024
11 Dehaene D. - Deruyter C. 04/03/2024
12 Algoedt D. - Wybouw U. 05/03/2024
13 Ghesquiere D. - Vandemaele G. 05/03/2024
14 Aerts I. - Dusoir K. 06/03/2024
15 Danel M. - Van Meirhaeghe K. 07/03/2024
16 Callebert E. - Fonteyne B. 08/03/2024
17 Minne W. - Snaet M. 11/03/2024
18 Dezitter C. - Ronse A. 11/03/2024
19 Doom A. - Mestdagh T. 12/03/2024
20 Vanrobaeys P. - Verledens S. 13/03/2024
21 Claeys J. - Dutry Y. 15/03/2024
22 Blanchard D. - Dewaele C. 15/03/2024
23 Vansteenkiste R. - Verhaeghe E. 15/03/2024
24 Callebert F. - Vandenbroucke G. 17/03/2024
25 Baert M. - De Schacht C. 19/03/2024
26 Demeulenaere D. - Vlieghe J.-C. 22/03/2024
27 Kindt H. - Vandamme D. 22/03/2024
28 Debruyne Y. - Verbrugghe E. 25/03/2024
29 Decruw D. - Ronse D. 03/04/2024
30 Bonte P. - Vandeputte F. 04/04/2024
31 Demeulenaere G. - Deblaere Y. 04/04/2024
32 Demeulenaere M. - Demeulenaere 04/04/2024
33 Casteleyn R. - Deproost K.. 07/04/2024
34 Creupelandt S. - Seynhaeve D. 08/04/2024
35 Deloovere D. - Vansevenant M. 10/04/2024
36 Caytan K. - Loncke O. 11/04/2024
37 Gryson P. - Matthys C. 12/04/2024
38 Mattelin L. - Matthys I. 12/04/2024
39 Dejonckheere H. - Dejonckheere T. 16/04/2024
40 Soenen C. - Victor M. 17/04/2024
41 Decock C. - Ghesquiere L. 20/04/2024
42 Deleu F. - Depoorter P. 22/02/2024
43 Decoster G. - Rondelez B. 25/04/2024
44 Decruy J. - Vanackere P. 27/04/2024
45 Blanchard K; - Vinckier S. 27/04/2024
46 Dejonckheere W. - Verloove J. 27/04/2024
47 Deryckere C. - Pattyn R. 28/04/2024
48 Delfosse W. - Desnoeck F. 28/04/2024
49 Hoirelbeke A. - Lemiengre B. 29/04/2024
50 Chapelle J. - Vervaecke P. 04/05/2024
51 Declerck M. - Vandewynckele J. 05/05/2024
52 Denys J. - Viaene W. 05/05/2024
53 Goutry J.. - Van de Vyver G. 05/05/2024
54 Flamand N. - Leleu K. 06/05/2024
55 Cuvereau C. - Lefevre T. 06/05/2024
56 Degryse N. - Willaert O. 06/05/2024
57 Vanoverberghe K. - Vansteenkiste G. 10/05/2024
58 Rondele L. - Vanhaverbeke F. 11/05/2024
59 Dewaele J. - Huyghe H. 12/05/2024
60 Devriese L. - Vansteenkiste P. 16/05/2024
61 Spillier D. - Van Billemont A. 24/05/2024
62 De Smedt R. - Van Belle R. 24/05/2024
63 De Brouwer J.P. - Mestdagh R. 24/05/2024
64 Depypere G.. - Keppens P. 25/05/2024

Loting Open Kampioenschap van Roeselare duo's in 't manillen

  POULE A POULE B  
1 Aerts I. - Dusoir K. Decruy J. - Vanackere P. 1
2 Degryse N. - Willaert O. Flamand N. - Leleu K. 2
3 Creupelandt S. - Seynhaeve D. Soenen C. - Victor M. 3
4 Delfosse W. - Desnoeck F. Dewulf D. - Lefevre W. 4
  POULE C POULE D  
1 Dehaene D. - Deruyter C. Doom A. - Mestdagh T. 1
2 Algoedt D. - Wybouw U. Caytan K. - Loncke O. 2
3 Denys J. - Viaene W. Demeulenaere M. - Demeulenaere 3
4 Hoirelbeke A. - Lemiengre B. Declercq E. - Huyghe C. 4
  POULE E POULE F  
1 Depypere G. - Keppens P. Bonte P. - Vandeputte F. 1
2 Decoster G. - Rondelez B. Demets V. - Lobbestael G. 2
3 Goutry J. - Van de Vyver G. Terryn E. - Vancoillie M. 3
4 De Brouwer J.-P. - Mestdagh R. Desloovere D. - Vansevenant M. 4
  POULE G POULE H  
1 Minne W. - Snaet M. Dewaele J. - Huyghe H. 1
2 Cappelle C. - Deroo P. Demeulenaere G. - Deblaere Y. 2
3 Baert M. - De Schacht C. Dejonckheere H. - Dejonckheere T. 3
4 Ceenaeme G. - Dejonckheere H. Deleu F. - Depoorter P. 4
  POULE I POULE J  
1 Blanchard K. - Vinckier S. Flederick W. - Quintens C. 1
2 Deryckere C. - Pattyn R. Goethals M. - Maelegheer F. 2
3 Dejonckheere W. - Verloove J. Vansteenkiste R. - Verhaeghe E. 3
4 Debruyne Y. - Verbrugghe E. Cuvereau C. - Lefevre T. 4
  POULE K POULE L  
1 Casteleyn R. - Deproost K. Rondele L. - Vanhaverbeke F. 1
2 Dezitter C. - Ronse A. Decruw D. - Ronse D. 2
3 Vanoverberghe K. - Vansteenkiste G. Ghesquiere D. - Vandemaele G. 3
4 Blanchard D. - Dewaele C. Vanrobaeys P. - Verledens S. 4
  POULE M POULE N  
1 Spillier D. - Van Billemont A. Declerck M. - Vandewynckele J. 1
2 Kindt H. - Vandamme D. Gryson P. - Matthys C. 2
3 Deseure E. - Vangeenberghe L. Callebert E. - Fonteyne B. 3
4 Chapelle J. - Vervaecke P. Devriese L. - Vansteenkiste P. 4
  POULE O POULE P  
1 Danel M. - Van Meirhaeghe K. Mattelin L. - Matthys I. 1
2 De Smedt R. - Van Belle R. Decock C. - Ghesquiere L. 2
3 Demeulenaere D. - Vlieghe J.-C. Callebert F. - Vandenbroucke G. 3
4 Claeys J. - Dutry Y. Cailliez N. - Claeys I. 4

Poulefase : start om 10 uur , 11 uur en 12 uur

  Wedstrijd om 10 uur Wedstrijd om 11 uur Wedstrijd om 12 uur Tafel   
Poule A Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 1/2
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 1/2
Poule B Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 3/4
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 3/4
Poule C Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 5/6
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 5/6
Poule D Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 7/8
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 7/8
Poule E Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 9/10
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 9/10
Poule F Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 11/12
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 11/12
Poule G Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 13/14
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 13/14
Poule H Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 15/16
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 15/16
Poule I Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 17/18
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 17/18
Poule J Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 19/20
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 19/20
Poule K Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 21/22
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 21/22
Poule L Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 23/24
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 23/24
Poule M Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 25/26
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 25/26
Poule N Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 27/28
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 27/28
Poule O Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Duo 1 Duo 1/ Duo 4 29/30
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 29/30
Poule P Duo 1/ Duo 2 Duo 3/ Dou 1 Duo 1/ Duo 4 31/32
  Duo 3/ Duo 4 Duo 4/ Duo 2 Duo 2/ Duo 3 31/32

1/16 Finales Grote Beker : Start om 14 uur

 
Match Spelers Spelers Tafel
7 Winnaasr Poule A Tweede Poule P 1
8 Winnaars Poule B Tweede Poule O 2
9 Winnaars Poule C Tweede Poule N 3
10 Winnaars Poule D Tweede Poule M 4
11 Winnaars poule E Tweede Poule L 5
12 Winnaars Poule F Tweede Poule K 6
13 Winnaars Poule G Tweede Poule J 7
14 Winnaars Poule H Tweede Poule I 8
15 Winnaars Poule I Tweede poule H 9
16 Winnaars Poule J Tweede Poule G 10
17 Winnaars Poule K Tweede Poule F 11
18 Winnaars Poule L Tweede Poule E 12
19 Winnaars Poule M Tweede Poule D 13
20 Winnaars Poule N Tweede Poule C 14
21 Winnaars Poule O Tweede Poule B 15

22

Winnaars Poule P

Tweede Poule A

16

1/16 Finales Kleine Beker : Start om 14 uur

 
Match Spelers Spelers Tafel
23 Derde Poule A Vierde Poule P 17
24 Derde Poule B Vierde Poule O 18
25 Derde Poule C Vierde Poule N 19
26 Derde Poule D Vierde Poule M 20
27 Derde Poule E Vierde Poule L 21
28 Derde Poule F Vierde Poule K 22
29 Derde Poule G Vierde Poule J 23
30 Derde Poule H Vierde Poule I 24
31 Derde Poule I Vierde Poule H 25
32 Derde Poule J Vierde Poule G 26
33 Derde Poule K Vierde Poule F 27
34 Derde Poule L Vierde Poule E 28
35 Derde Poule M Vierde Poule D 29
36 Derde Poule N Vierde Poule C 30
37 Derde Poule O Vierde Poule B 31
38 Derde Poule P Vierde Poule A 32

1/8 Finales Grote Beker : Start om 15 uur

 
Match                      Spelers                                           Spelers                    Tafel   
39 Winnaars Match 7 Winnaars Match 15 2
40 Winnaars Match 8 Winnaars Match 16 4
41 Winnaars Match 9 Winnaars Match 17 5
42 Winnaars Match 10 Winnaars Match 18 7
43 Winnaars Match 11 Winnaars Match 19 10
44 Winnaars Match 12 Winnaars Match 20 12
45 Winnaars Match 13 Winnaars Match 21 13
46 Winnaars Match 14 Winnaars Match 22 15

1/8 Finales Kleine Beker : Start om 15 uur

Match Spelers Spelers Tafel
47 Winnaars Match 23 Winnaars Match 31 18
48 Winnaars Match 24 Winnaars Match 32 20
49 Winnaars Match 25 Winnaars Match 33 21
50 Winnaars Match 26 Winnaars Match 34 23
51 Winnaars Match 27 Winnaars Match 35 26
52 Winnaars Match 28 Winnaars Match 36 28
53 Winnaars Match 29 Winnaars Match 37 29
54 Winnaars Match 30 Winnaars Match 38 31

1/4 Finales Grote Beker : Start om 16 uur

Match                 Spelers                                     Spelers                Tafel   
55 Winnaars Match 39 Winnaars Match 46 3
56 Winnaars Match 40 Winnaars Match 45 6
57 Winnaars Match 41 Winnaars Match 44 11
58 Winnaars Match 42 Winnaars Match 43 14

1/4 Finales Kleine Beker : Start om 16 uur

Match Spelers Spelers Tafel
59 Winnaars Match 47 Winnaars Match 54 19
60 Winnaars Match 48 Winnaars Match 53 22
61 Winnaars Match 49 Winnaars match 52 27
62 Winnaars Match 50 Winnaars Match 51 30

1/2 Finales Grote Beker : Start om 17 uur

Match              Spelers                                   Spelers               Tafel  
63 Winnaars Match 55 Winnaars Match 58 7
64 Winnaars Match 56 Winnaars Match 57 14

1/2 Finales Kleine Beker : Start om 17 uur

Match Spelers Spelers Tafel
65 Winnaars Match 59 Winnaars Match 62 23

66

Winnaars Match 60 Winnaars Match 61

30

Tornooifinale Grote Beker : Start om 18 uur

Match Spelers Spelers Tafel
67 Winnaars Match 63 Winnaars Match 64 11

Tornooifinale Kleine Beker : Start om 18 uur

Match             Spelers                                    Spelers               Tafel  
68 Winnaars Match 65 Winnaars Match 66 22