Roeselaarse Inter Club Kaarting   

 

 

   Home

   Competitie

   Individueel

   Wedstrijden

   Berichten

   Bestuur

   Sponsors

   Reglement

   Lokalenlijst

   Kapiteins

   Formulieren

   Duo's

   Historiek

   Financieel

   Open Duo's

 

Mail ons

                              DUO'S

OP 19/11/2023 Voorronde

Lokaal Torentje : W1 Demeulenaere D./Vlieghe J.C. - Alliet B./Mestdagh T.  2-1

Lokaal de Bolle : W2 Vanoverberghe K./Vansteenkiste G. - Devos C./Vinckier S.  2-0

Lokaal 't Hoekske: W3 Doom A./Ghesquiere D. - Deryckere C./Pattyn R.  2-0 FF

 

OP 17/12/2023 

Lokaal de Kortekeer : (Poule A)

1/16 finale : Vancompenolle G./Vangeenberghe L. - Casteleyn R./Lin E.  1-2

Lokaal de New Arena : (Poule B)

1/16 finale : Meerschaert W./Viaene W. - Desmet F./Dutry Y.  2-0

Lokaal de Montmartre : (Poule C en D)

1/16 finale : Dezitter C./Vandemaele G. - Demeulenaere D./Vlieghe J.C.  2-0

1/16 finale : Desseyn F./Lernout M. - Bonte P./Vandeputte F.  0-2 FF

Lokaal de Tonne : (Poule E)

1/16 finale : Degryse F./Goethals S. - Claeys J./Depoortere D.  0-2 

Lokaal de Voetballist : (Poule F en G)

1/16 finale : Alleman H./Verhellen Y. - Decruw D./Vangheluwe G.  0-2

1/16 finale : Ducquenois M./Parrein G. - Kindt H./Vandamme D.  0-2 FF

Lokaal Torentje : (Poule H)

1/16 finale : Callebert F./Guillemyn J. - Vanoverberghe K./Vansteenkiste G.  0-2

Lokaal de Bolle : (Poule I)

1/16 finale : Blanchard K./Vanhaverbeke F. - Snaet M../Vandeweghe G.  2-1

Lokaal de Pelikaan : (Poule J en K)

1/16 finale : Cappelle P./Denys J. - Haeck P./Kindt A.  2-1

1/16 finale : Craeye K./Lannoo F. - Vanhecke S./Vantornhout G.  0-2

Lokaal Bockor : (Poule L en M)

1/16 finale : Callebert E./Fonteyne B. - Arents R./Vanhecke S.  2-0

1/16 finale : Deproost C./Rondelez F. - Doom A./Ghesquiere D.  2-1

Lokaal 't Hoekske : (Poule N)

1/16 finale : Terryn E./Vancoillie M - Lust G./Stragier R.  2-0

Lokaal de Nieuwe Straat : (Poule O en P)

1/16 finale : Declerck M./Vandewynckele J. - Braeye F./Casteleyn J.  2-1

1/16 finale : Dedier G../Lemiengre B. - Deprez C./Vansteenkiste L.  2-1

 

OP 21/01/2024 :

Lokaal Bockor : (Poule A,B)

1/8 finale : Casteleyn R./Lin E. - Meerschaert W. /Viaene W.   1-2

Lokaal de Pelikaan : (Poule C,D)

1/8 finale : Dezitter C./Vandemaele G. - Bonte P./Vandeputte F.   0-2 FF

Lokaal 't Hoekske : (Poule E,F)

1/8 finale : Claeys J./Depoortere D. - Decruw D./Vangheluwe G.   2-0

Lokaal de Nieuwe Straat : (Poule G,H)

1/8 finale : Kindt H./Vandamme D. - Vanoverberghe K./Vansteenkiste G.   0-2

Lokaal de Kortekeer : (Poule I,J)

1/8 finale : Blanchard K./Vanhaverbeke F. - Cappelle P./Denys J.   2-1

Lokaal Montmartre : (Poule K,L)

1/8 finale : Vanhecke S./Vantornhout G. - Callebert E./Fonteyne B.   2-0

Lokaal de Tonne : (Poule M,N)

1/8 finale : Deproost C./Rondelez F. - Terryn E./Vancoillie M.   2-0

Lokaal de Voetballist : (Poule O,P)

1/8 finale : Declerck M./Vandewynckele J. - Dedier G./Lemiengre B.   2-1 

 

OP 17/03/2024 :

Lokaal de Nieuwe Straat : (Poule A,B,C,D)

1/4 finale : Meerschaert W./Viaene W - Bonte P./Vandeputte F.   2-0 

Lokaal De Tonne : (Poule E,F,G,H)

1/4 finale : Claeys J./Depoortere D. - Vanoverberghe K./Vansteenkiste G.   0-2

Lokaal de Bolle : (Poule I,J,K,L)

1/4 finale : Blanchard K./Vanhaverbeke F. - Vanhecke S./Vantornhout G.   2-0

Lokaal Torentje : (Poule M,N,O,P)

1/4 finale : Deproost C./Rondelez F. - Declerck M./Vandewynckele J.   2-1

 

OP 21/04/2024

Lokaal de Voetballist : (Poule A,B,C,D,E,F,G,H)

1/2 finale : Meerschaert W./Viaene W. - Vanoverberghe K/Vansteenkiste G.   0-2

Lokaal De Pelikaan : (Poule I,J,K,LM,N,O,P)

1/2 finale : Blanchard K./Vanhaverbeke F. - Deproost C./Rondelez F.   0-2 

 

OP 19/05/2024

Lokaal de Nieuwe Straat :

FINALE : Vanoverberghe K./Vansteenkiste G. - Deproost C./Rondelez F.   1-2